کاربر مهمان، خوش آمديد!  ( ورود - عضويت )   امروز 29 مهر ماه ، 1397
 
تماس با ما

موفق ترین باشگاه شرق کشور

 

آدرس : مشهد - بلوار جلال آل احمد - بلوار فرهنگ (امامت 10) ، نبش فرهنگ 6 ، پلاک 102

شماره تماس :

 051-36043095

051-36072267

نظرات و پیشنهادات خود را به ما اطلاع دهید و ما را در راه پیشرفت و ترقی فرزندانتان یاری کنید.


کانال باشگاه شطرنج فرهنگ

https://telegram.me/farhangchessclub

پیج باشگاه شطرنج فرهنگ
اینستاگرام باشگاه شطرنج فرهنگ
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
https://instagram.com/farhangchessclub

مربیان و پرسنل باشگاه
معرفی مربیان و پرسنل باشگاه
سید جمال
حسینی عطار
 
مهران
سالاری
 
حمید
رامشینی
احسان
میرزائیان
 احسان میرزائیان
سعید عربی

 سعید عربی
مهدی قدسیان  
سید جلال حسینی عطار سید جلال حسینی عطار 
ساجده
فدوی
 
افسانه
دیندار
 
مرضیه نجیب

مهتاب حامد تابعی
 
 

آموزش از راه دور

تغییر زبان
انتخاب زبان نمایش :


قهرمانان ایران

مطالب آموزشی

تاریخ تولد هنرجویان باشگاه

تاریخ تولد مربیان و پرسنل باشگاه

رزومه مسابقات استانی سال 1395

پایان سی و پنجمین دوره مسابقات دوره ای
مسابقات دوره ای

سی و پنجمین دوره مسابقات دوره ای

سی و پنجمین دوره مسابقات دوره ای سطوح مختلف باشگاه شطرنج فرهنگ  از تاریخ 1396/08/26 لغایت 1396/10/08 در 6 جدول و با حضور پرشور هنرجویان باشگاه بصورت دوره ای،برگزار گردید و درپایان:

صالح بابایی قهرمان مسابقات جدول سطح  حرفه ای (الف)

علی کرامتی قهرمان مسابقات جدول سطح  حرفه ای (ب)

البرز قوی اندام  قهرمان مسابقات سطح پیشرفته

کوروش جوادی قهرمان مسابقات سطح متوسطه
امیر حسین آثارجوی قهرمان مسابقات سطح مقدماتی (الف)
مانی محمد بیگی قهرمان مسابقات سطح مقدماتی (ب)

سی و پنجمین دوره مسابقات دوره ای سطوح مختلف باشگاه شطرنج فرهنگ  از تاریخ 1396/08/26 لغایت 1396/10/08 در 6 جدول و با حضور پرشور هنرجویان باشگاه بصورت دوره ای،برگزار گردید و درپایان:

صالح بابایی قهرمان مسابقات جدول سطح  حرفه ای (الف)

علی کرامتی قهرمان مسابقات جدول سطح  حرفه ای (ب)

البرز قوی اندام  قهرمان مسابقات سطح پیشرفته

کوروش جوادی قهرمان مسابقات سطح متوسطه
امیر حسین آثارجوی قهرمان مسابقات سطح مقدماتی (الف)
مانی محمد بیگی قهرمان مسابقات سطح مقدماتی (ب)

جدول حرفه ای (الف)

در این جدول که با حضور اندیشمندان خوش فکر باشگاه برگزار شد ، که در پایان نفرات برتر
 این جدول به ترتیب ذیل می باشند :                                                                                                  

صالح بابایی قهرمان مسابقه سطح حرفه ای (الف)

امیر رضا حق طلب مقام دوم

عماد حداد نیا مقام سوم

محمد جعفری مقام چهارم

عماد مظفری مقام پنجم

امیر حسین موسوی مقام ششم


جدول حرفه ای (ب)

در این جدول که با حضور اندیشمندان خوش فکر باشگاه برگزار شد ، که در پایان نفرات برتر
 این جدول به ترتیب ذیل می باشند :                                                                                                  

علی کرامتی قهرمان مسابقه سطح حرفه ای (ب)

معین اسعدی مقام دوم

سینا کریمیان مقام سوم

امیر ارسلان ذیحقی مقام چهارم

سهیل موسوی مقام پنجم

محمد علی جوانشیری مقام ششم

جدول پیشرفته

در این جدول که با حضور اندیشمندان خوش فکر باشگاه برگزار شد ، که در پایان نفرات برتر

این جدول به ترتیب ذیل می باشند :                                                                                                  

البرز قوی اندام قهرمان مسابقه سطح پیشرفته

محمد صدرا یعقوبی مقام دوم

فرناز غفوری مقام سوم

مبین دیرانلو مقام چهارم

رهام بهبودیان مقام پنجم

عسل غیبی مقام ششم

جدول متوسطه 

در این جدول که با حضور اندیشمندان خوش فکر باشگاه برگزار شد ، که در پایان نفرات برتر

این جدول به ترتیب ذیل می باشند  :                                                                                                

کوروش جوادی قهرمان مسابقه سطح متوسطه 

عسل نجفی زاده مقام دوم

احمد رضا میرزا بیاتی مقام سوم

آرش معیری مقام چهارم

کیان رضایی مقام پنجم

طاها نکویی مقام ششم


جدول مقدماتی (الف)

در این جدول که با حضور اندیشمندان خوش فکر باشگاه برگزار شد ، که در پایان نفرات برتر

این جدول به ترتیب ذیل می باشند  :                                                                                                

امیر حسین آثار جوی  قهرمان مسابقه سطح مقدماتی (الف)

آروین صمدی مقام دوم

آرتین قدم یاری مقام سوم

کیارا قربانی مقام چهارم

ستایش صباغ مقام پنجم

درسا صولتی مقام ششم


جدول مقدماتی (ب)

در این جدول که با حضور اندیشمندان خوش فکر باشگاه برگزار شد ، که در پایان نفرات برتر

این جدول به ترتیب ذیل می باشند  :                                                                                                

مانی محمد بیگی قهرمان مسابقه سطح مقدماتی (ب)

مهدی ایزانلو مقام دوم

ابوالفضل اقبالی مقام سوم

پرهام سلیمانی مقام چهارم

رایان حسن زاده مقام پنجم

محمد آراد منیری مقام ششم



کلمات کليدي : مسابقات دوره ای باشگاه شطرنج فرهنگ مشهد

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 22 فروردين ماه ، 1397 توسط admin  چاپ مطلب

 

مرتبط با موضوع :

 پایان سی و هشتمین دوره مسابقات دوره ای  [شنبه، 5 خرداد ماه ، 1397]
 پایان سی و چهارمین دوره مسابقات دوره ای  [چهارشنبه، 22 فروردين ماه ، 1397]
 پایان سی و سومین دوره مسابقات دوره ای  [چهارشنبه، 22 فروردين ماه ، 1397]
 پایان سی و دومین دوره مسابقات دوره ای  [چهارشنبه، 22 فروردين ماه ، 1397]
 پایان سی و یکمین دوره مسابقات دوره ای  [چهارشنبه، 22 فروردين ماه ، 1397]
 پایان سی امین دوره مسابقات دوره ای  [چهارشنبه، 22 فروردين ماه ، 1397]

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

عنوان:
 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**

کد امنيتي : jat45kaj
تايپ کد امنيتي : [ بازگشت ]

 
بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


اشتراک گذاري مطلب


انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب


 
موضوعات مرتبط

مسابقات دوره ای

صفحه اصلي |  جستجو |  دريافت فايل |  آرشيو اخبار |  تماس با ما



  

PHPNuke Farsi [MT Edition] Project By PHPNuke.ir

www.mashhadteam.ir